Akademia Przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy do Zerówki prowadzonej przez nas w ramach Przedszkola Niepublicznego „Akademia Przedszkolaków”.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty (dotyczący kl. I w Szkole Odkrywców ORAZ Zerówki prowadzonej w ramach Przedszkola Niepublicznego "Akademia Przedszkolaków"), który odbędzie się we czwartek, 18 kwietnia 2024 r.  o godzinie 17.30. Podczas gdy Rodzice będą na spotkaniu informacyjnym, wszystkie dzieci zapraszamy na bezpłatne warsztaty naukowe "KLUB ODKRYWCÓW", które poprowadzą nasi nauczyciele. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej się poznać.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się w zakładce "kontakt". W wiadomości proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia.

DLACZEGO WARTO zapisać dziecko do Akademii Przedszkolaków?

Naszą kadrę tworzą wykształceni i zaangażowani nauczyciele, zapewniający troskliwą opiekę i przyjazną atmosferę.

Posiadamy bardzo bogatą infrastrukturę (przestronne słoneczne sale z tablicami interaktywnymi, bibliotekę, salę komputerową, stołówkę, salę gimnastyczną, plac zabaw i boisko).

Realizujemy rozszerzony program j. angielskiego, wykorzystując go do komunikacji także w naturalnych sytuacjach w ciągu dnia.

Codziennie zapewniamy dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu oraz prowadzimy zajęcia i zabawy sportowe na sali gimnastycznej, boisku i placu zabaw.

Dbamy o wszechstronny rozwój intelektualny dzieci poprzez realizację atrakcyjnego programu dydaktycznego.

Odpowiedzialnie i stopniowo wprowadzamy dzieci w świat nowoczesnych technologii pokazując, jak korzystać z nich w procesie edukacji.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie przygotowywane we własnej nowoczesnej kuchni - realizujemy diety dla dzieci z alergiami

Duży nacisk kładziemy na budowanie relacji społecznych między dziećmi.

W ramach czesnego zapewniamy:

• opiekę pedagogiczną w godzinach 7.00 - 18.00, dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat (prowadzimy także zerówkę),
  • codzienny kontakt z językiem angielskim, zarówno w trakcie lekcji z lektorem, jak i w naturalnych sytuacjach w trakcie dnia,
  • bogaty program zajęć dydaktycznych: glottodydaktyka, dziecięca matematyka, mowa i myślenie, edukacja przyrodnicza,
  • Klub Odkrywców, czyli warsztaty naukowe,
  • naukę kodowania i programowania,
  • zajęcia rytmiczno-muzyczne,
  • gimnastykę ogólnorozwojową,
  • zajęcia komputerowe dla 5-6 -latków,
  • zajęcia plastyczno-techniczne,
  • klub przyrodnika,
  • codzienne zabawy na świeżym powietrzu,
  • profilaktykę logopedyczną,
  • trening umiejętności społecznych,
  • lekcje biblioteczne,
  • atrakcje w przedszkolu (przedstawienia teatralne, koncerty, spotkania z ciekawymi gośćmi, uroczystości okolicznościowe, bale).

Dodatkowo płatne:

• całodzienne wyżywienie przygotowywane w naszej kuchni,
  • zajęcia dodatkowe popołudniowe/fakultatywne  (np. szachy, karate, warsztaty teatralne, robotyka, taniec, warsztaty plastyczne, piłka nożna),
  • wycieczki poza przedszkole: do teatru, muzeum, filharmonii, ogrodu zoologicznego i botanicznego, gospodarstwa agroturystycznego, itp.
  • zielone przedszkole (wyjazd 2-3 dniowy dla starszych przedszkolaków),
  • podręczniki,
  • ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków.

ZAPISY

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszego przedszkola, serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie z Panią Dyrektor Anną Koc-Romaniuk (spotkanie może się odbyć stacjonarnie lub online). Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce kontakt lub telefonicznie pod numerem 691 841 168.

Dla osób rozważających zapisanie dziecka do naszego przedszkola oraz dla już zapisanych dzieci systematycznie organizujemy (bezpłatne) Warsztaty Naukowe. Jest to fantastyczna okazja do niezobowiązującego poznania się. Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 691 841 168.

Dyrektor placówki - pani Anna Koc-Romaniuk

Tel. 691 841 168