Rekrutacja

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty (dotyczący Zerówki i kl. I), który odbędzie się w czwartek 11 maja 2023 r.  o godzinie 17.30. Podczas gdy Rodzice będą na spotkaniu informacyjnym, wszystkie dzieci zapraszamy na bezpłatne warsztaty naukowe "KLUB ODKRYWCÓW", które poprowadzą nasi nauczyciele. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej się poznać.

 Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się w zakładce "kontakt". W wiadomości proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia. 

 

W bieżącym roku szkolnym prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich klas. Do grona naszych uczniów można dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego.

Osoby pragnące pozyskać informacje o prowadzonej przez nas szkole, prosimy o kontakt telefoniczny z dyrekcją, pod numerem 691 841 168 lub o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "kontakt". 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania sie z wynikami osiagnietymi przez naszych uczniow na egzaminie ósmoklasisty w roku szkolnym 2022/2023 - wyniki znajdzesz tutaj

 

Szkoła Józefosław Mysiadło Piaseczno Konstancin

facebook