Rekrutacja

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej placówki, serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w środę 20.02.2019 r. o godzinie 17:30. W tym czasie zachęcamy dzieci urodzone w latach 2012 - 2015 do wzięcia udziału w warsztatach naukowych prowadzonych przez naszych nauczycieli. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie dziecka na warsztaty poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się w zakładce "Kontakt" (imię i nazwisko dziecka i rok urodzenia).

Prowadzimy nabór uzupełniający do klas I-VIII na rok szkolny 2019/2020 oraz do dwóch nowo tworzonych grup przedszkolnych dla dzieci urodzonych w latach 2013-2015).

Kandydatów do kl. I-VIII zapraszamy na dni próbne w naszej Szkole, tak abyśmy mogli poznać kandydata i sprawdzić, czy opanował materiał z zakresu podstawy programowej odpowiedniej dla danej klasy oraz żeby Uczeń mógł poznać organizację naszej Szkoły, a także przyszłych Nauczycieli i kolegów. Prosimy także o udostępnienie do wglądu świadectw.

Wszystkie osoby pragnące pozyskać informacje o prowadzonej przez nas Szkole oraz Przedszkolu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 691 841 168 lub prosimy o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "kontakt".