Wakacje i ferie

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2020 W SZKOLE ODKRYWCÓW

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Uczniów z roczników 2009-2013 na tegoroczne zimowe półkolonie organizowane przez Szkołę Odkrywców. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji.

Turnus I  10-14.02.2020r.

Zapraszamy na tydzień szalonych eksperymentów i niezwykłych zabaw, gdzie każdy przeżyje niezapomnianą przygodę. Na uczestników czekają warsztaty w laboratorium chemicznym oraz zagadki detektywistyczne. Dowiemy się, jak powstają fajerwerki i co wpływa na ich kolor, poznamy tajniki tworzenia sztucznego śniegu oraz sieciowania polimerów. Wyhodujemy las w słoiku. Będziemy zgłębiać tajniki kuchni i przygotowywać pyszne przekąski. Nie zabraknie przygód w cyfrowym świecie, gdzie kodowanie robotów nie będzie dla nikogo obce. W programie duża dawka zajęć sportowych i gier zespołowych.

Turnus II  17-21.02.2020r.

Zapraszamy do laboratorium kreatywności, gdzie wyobraźnia zaprowadzi nas wszędzie tam, gdzie tylko zapragniemy. Będziemy projektować maskotki, bransoletki i zawieszki z gliny. Nauczymy się robić drewniane rzeźby, malować nitką oraz tworzyć stojaki na ulubione zdjęcia. Poznamy tajemnicę zaklinania chemicznych węży oraz zaczarujemy ogień, który nie zgaśnie pod wodą. Nie zabraknie też kulinarnych wariacji oraz zajęć sportowych. Weźmiemy udział w wyścigach robotów, sztafecie zaprzęgów oraz zawodach strzelania z własnoręcznie wykonanej procy. Turnus zakończymy rozbijaniem piniaty pełnej niespodzianek.

Koszt tygodniowej półkolonii wynosi 390 zł (zajęcia odbywają się w dni robocze od godz. 7:30 do 17:30).  W przypadku rodzeństwa udzielamy zniżki w wysokości 10% na pobyt drugiego Dziecka. Zachęcamy do wykupienia przygotowywanych na miejscu obiadów (12 zł/dzień) lub całodziennego wyżywienia (16 zł/dzień).

Jeżeli są Państwo zainteresowani, uprzejmie prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy w zakładce „kontakt” danych dziecka (imię, nazwisko i data urodzenia) oraz podanie wybranego terminu półkolonii. W wiadomości zwrotnej prześlemy Państwu umowę.

Informacje na temat półkolonii można także uzyskać dzwoniąc pod numer 691 841 168.

Serdecznie zapraszamy!