Wakacje i ferie

Wszystkich uczniów z klas 0-II zapraszamy do Szkoły Odkrywców na pełne niespodzianek i naukowych przygód półkolonie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do uczniów Szkoły Odkrywców, jak też dzieci uczęszczających do innych placówek, które pragną przeżyć niezapomniane wakacje. Przyjmujemy zapisy także na pojedyncze dni, a nie tylko na pełne tygodnie.  Więcej informacji pod numerem telefonu 882 008 720.

TURNUS I w terminie 15-19.01.2024 r.

WYPRAWA NA PÓŁNOC

Zimną Skandynawię zaczniemy poznawać od Islandii - krainy ognia i lodu. Dzieci odwiedzą gejzer Stóri-Geysir i sprawdzą, dlaczego gorące źródła wybuchają. Dzięki nowoczesnym technologiom będą podziwiali norweskie fiordy oraz staną się świadkami zjawiska białych nocy. Odwiedzą Beerenberg - jedyny czynny wulkan w Norwegii, jak również sami doprowadzą do erupcji wulkanu w laboratorium. Przygotują skandynawskie dania, między innymi sałatkę z norweskiego łososia oraz odkryją tajemnicę norweskich deserów.

TURNUS II w terminie 22-26.01.2024 r.

AKADEMIA DETEKTYWÓW

W programie:

• ciekawe bloki tematyczne
  • zajęcia sportowe
  • fascynujące eksperymenty
  • zajęcia plastyczno – konstrukcyjne
  • warsztaty kulinarne
  • zajęcia z robotami

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Półkolonie będą się odbywały w dni robocze, w godz. 8:00 - 17:00.
  • Koszt turnusu wynosi 525 zł. Przy zapisywaniu dziecka na pojedyncze dni - opłata wynosi 120 zł za każdy dzień.
  • Zachęcamy do wykupienia przygotowywanych na miejscu obiadów (21,50 zł/dzień) lub całodziennego wyżywienia (29 zł/dzień).
  • Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: biuro@szkola-odkrywcow.pl Prosimy o przesłanie danych dziecka (imię, nazwisko i data urodzenia) oraz podanie wybranego terminu półkolonii.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu 882 008 720

Na młodych odkrywców każdego dnia czekać będą liczne atrakcje i niespodzianki!

Serdecznie zapraszamy!