Rekrutacja

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty (dotyczący Zerówki i kl. I), który odbędzie się we czwartek 18 kwietnia 2024 r.  o godzinie 17.30Podczas spotkania informacyjnego dla Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do klasy I lub Zerówki, wszystkie dzieci zapraszamy na bezpłatne warsztaty naukowe "KLUB ODKRYWCÓW", które poprowadzą nasi nauczyciele. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej się poznać.

Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się w zakładce "kontakt". W wiadomości proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia (żebyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów na warsztaty).

W bieżącym roku szkolnym prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich klas. Do grona naszych uczniów można dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego.

Osoby pragnące pozyskać informacje o prowadzonej przez nas szkole, prosimy o kontakt telefoniczny z dyrekcją, pod numerem 691 841 168 lub o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "kontakt".

Zachęcamy Państwa do zapoznania sie z wynikami osiagnietymi przez naszych uczniow na egzaminie ósmoklasisty w roku szkolnym 2022/2023 - wyniki znajdzesz tutaj